تعیین وقت دادگاه محمد نجفی وکیل دادگستری + احضاریه

تاریخ برگزاری دادگاه و رسیدگی به پرونده «محمد نجفی» وکیل دادگستری در دادگاه انتظامی کانون وکلای استان مرکزی مستقر درشهر اراک به نامبرده و وکلای وی خانم «نسرین ستوده» و آقایان «پیام درفشان» و «آرش کیخسروی» ابلاغ شد.
 
به گزارش کمپین دفاع از زندانیان سیاسی و مدنی، تاریخ رسیدگی به پرونده این وکیل دادگستری ساعت ۱۰ صبح روز ۱۹ اردیبهشت ماه سال جاری در دادگاه انتظامی کانون وکلای استان مرکزی مستقر در شهر اراک تعیین شده است و نامبرده می بایست در تاریخ ذکر شده در این مجتمع قضایی حاضر گردد.
 
پیش تر جلسه دادگاه «محمد نجفی» وکیل دادگستری روز دوشنبه ۳۱ فرودین ماه سال جاری علی رغم حضور وکلای وی «آرش کیخسروی» و «پیام درفشان» جهت رسیدگی به اتهام “تشویش اذهان عمومی” در شعبه ۱۰۲ کیفری دادگاه انتظامی «شازند» از توابع استان مرکزی، به دلیل عدم‌ حضور قاضی برگزار نشد و رسیدگی به پرونده نامبرده به زمانی نامشخص موکول گردید.
 
دادستان انتظامی کانون وکلای استان مرکزی اراک، پیش تر این وکیل دادگستری را با مجموعه‌ای از اتهامات سیاسی در پی شکایت یک شهروند مجهول الهویه مورد پیگرد قرار داده بود.
 
شرکت در تحصن های «نسرین ستوده» مقابل کانون وکلای دادگستری و انتشار مطالب انتقادی درصفحه فیسبوک بخشی از اتهامات انتسابی عنوان شده در پرونده مطرح شده‌ عنوان شده بود.
 
پیش تر جلسه ی دادگاه انتظامی این وکیل دادگستری قرار بود روز بیستم بهمن ماه ۱۳۹۴ برگزار گردد، اما روز ۱۹ بهمن ماه ۱۳۹۴ طی تماس تلفنی از سوی کانون وکلای اراک کنسل و به وقت نا معلومی موکول شده بود.
 
همچنین نامبرده چندی پیش نیز طی احضاریه ای در روز چهارشنبه ۱۴ بهمن ماه ۱۳۹۴ از سوی شعبه اول بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان شازند به اتهام «تشویش اذهان عمومی» احضار شده بود.
 

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید