چند ناشناس علیرضا افتخاری را مورد ضرب و جرح قرار دادند

چند ناشناس پس از حمله به خودروی شخصی «علیرضا افتخاری» خواننده ایرانی، وی را مورد ضرب و جرح قرار دادند.

خودرو شخصی «علیرضا افتخاری» در منطقه روستای آراسنج سفلی در نزدیکی ساوه مورد حمله عده‌ای ناشناس قرار گرفت. در این حمله که به تخریب خودرو این خواننده انجامید، وی نیز مورد ضرب و جرح قرار گرفت و از ناحیه چشم و صورت آسیب دید.

علیرضا افتخاری در تایید این خبر به ایرنا گفت: «چرا باید در کشور شاهد چنین اتفاقاتی باشیم و افراد غیر بومی و غریب در مناطق روستایی و دور افتاده مورد حمله و ضرب شتم گروهی قرار بگیرند.»
وی افزود: «قبلا نیز شاهد چنین برخوردهایی در دیگر نقاط بوده ام و چنین برخوردهایی را بی ربط به دوران ریاست جمهوری آقای احمدی نژاد و حضور من در مراسم ایشان نمی دانم. اما جدای از همه این موارد بیشتر از خودم برای رواج چنین فرهنگ خشونت باری در جامعه متاسفم».
وی در ادامه این گفت وگو از امام جمعه منطقه آراسنج سفلی خواست تا نسبت به این اتفاق واکنش نشان داده و حمله کنندگان را نصیحت کند.

بنا به گزارش ایران‌وایر، بعد از اعتراض‌ها به نتیجه انتخابات ۱۳۸۸ بود که به مناسبت روز خبرنگار، برنامه‌ای برگزار می‌شود و «افتخاری» به عنوان خواننده در آن مجلس حضور می‌یابد.

در ادامه این مراسم، محمود احمدی‌نژاد نیز به سالن می‌رود و روی صحنه اجرای مراسم، افتخاری و احمدی‌نژاد یکدیگر را به گرمی در آغوش می‌گیرند و روبوسی می‌کنند.

افتخاری بعدتر در گفتگویی معترف شد که آن کار وی اشتباه بوده، با این حال این مسئله به شدت مورد غضب معترضان به نتایج انتخابات قرار می‌گیرد به نحوی که حتی به دختر وی در دانشگاه تهران حمله می‌شود و بنا به گفته افتخاری حمله کنندگان موهای دخترش را می‌کنند.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید