سیاوش رضاییان فعال سابق دانشجویی جهت اجرای حکم به زندان آمل منتقل شد

«سیاوش رضاییان»، فعال سابق دانشجویی که حکم سه‌ماه و یک‌روز حبس تعزیری او در شعبه ۲۸ دادگاه تجدیدنظر مازندران عینا تایید شده‌بود، روز دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ جهت اجرای حکم به زندان آمل منتقل شد.

هم‌زمان «امتداد» نیز خبر داده که دادگستری آمل هفته گذشته پرونده دیگری علیه وی دوباره با عنوان “تبلیغ علیه نظام” تشکیل داده است.

حکم سه ماه و یک‌روز حبس تعزیری «سیاوش رضاییان»، فعال سابق دانشجویی که از سوی دادگاه انقلاب آمل با ریاست قاضی «مهدوی» صادر شده‌بود، در شعبه ۲۸ دادگاه تجدیدنظر مازندران عینا تایید شد.

یک منبع مطلع به کمپین گفته بود: «با تایید این حکم در دادگاه تجدیدنظر این فعال سابق دانشجویی دانشگاه مازندران طی روزهای آتی برای اجرای حکم به زندان آمل منتقل می‌شود.»

سیاوش رضاییان روز دوشنبه ۳ دی‌ماه ۱۳۹۷ در دادگاه انقلاب آمل با ریاست قاضی «مهدوی» با اتهام “تبلیغ علیه نظام” و به دلیل انتشار توییت‌هایی در حمایت از فعالان سیاسی، دختران خیابان انقلاب و دروایش زندانی و همینطور حمایت از اعتراضات مردمی محاکمه شده‌بود.

وی پیش از این به دفعات به دلیل فعالیت در شبکه‌های اجتماعی و انتشار مطالب انتقادی در توییتر بارها به پلیس فتا، دادسرا و دادگاه انقلاب آمل احضار شده‌بود.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید