تداوم بازداشت هوشنگ کوشکی، فعال صنفی معلمان استان لرستان در نهاد امنیتی

هوشنگ کوشکی، فعال صنفی معلمان استان لرستان که روز دوشنبه ۲۴ تیرماه در مدرسه طالقانی معمولان، توسط نیروهای امنیتی بازداشت شده است؛ کماکان در بازداشتگاه اطلاعات سپاه خرم‌آباد بدون داشتن حق تماس با خانواده تحت بازجویی برای اخذ اعترافات اجباری بسر می‌برد.

به گزارش کمپین دفاع از زندانیان سیاسی و مدنی، هوشنگ کوشکی از فعالان صنفی معلمان شهر معمولان استان لرستان که روز دوشنبه ۲۴ تیرماه توسط نیروهای امنیتی بازداشت‌شده بود، بدون داشتن حق تماس در بازداشتگاه اطلاعات سپاه خرم‌آباد بسر می‌برد.

علیرغم پیگیری‌های انجام‌شده تا این لحظه از دلایل بازداشت این معلم اطلاعات دقیقی در دست نیست.

ساعت ۶ بعدازظهر روز دوشنبه ۲۴ تیرماه ۱۳۹۸، آقای کوشکی در مدرسه طالقانی معمولان درحالی‌که در حال تصحیح کردن اوراق امتحانی بوده توسط نیروهای امنیتی بازداشت شد.

گزارش شده است که مأموران امنیتی یک روز پس از بازداشت آقای کوشکی روز سه‌شنبه به مدرسه طالقانی رفته و فیلم‌ دوربین‌های مداربسته‌ این مدرسه که در آن لحظه‌ بازداشت این معلم ثبت شده بود را ضبط کردند.

آقای کوشکی پیش از بازداشتش با انتشار ویدئویی در صفحه شخصی خود از بیانیه‌ای موسوم به چهارده تن که در تاریخ ۲۱ خردادماه ۹۸ به امضای ۱۴ تن از کنشگران مدنی کشور رسیده است اعلام حمایت کرده بود.

امضا کننگان این بیانیه خواستار استعفای علی خامنه‌ای از رهبری و تغییر قانون اساسی شده بودند.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید