گزارشی از ادامه اعتصاب زرتشت احمدی راغب در زندان فشافویه

در نوزدهمین روز از اعتصاب زرتشت احمدی راغب، در زندان فشافویه گزارش شده او در شرایط نامناسبی به سر می برد.

به گزارش کمپین دفاع از زندانیان سیاسی و مدنی، زرتشت احمدی راغب، زندانی سیاسی که از ۲۷ خردادماه در زندان در اعتراض به عدم رعایت روند قانونی در پرونده خود و پرونده‌سازی ‌های مکرر نهادهای امنیتی علیه وی دست به اعتصاب غذا زده بود، در شرایط نامناسبی به سر می‌برد.

گزارش شده امروز، جمعه ۱۳ تیرماه ۱۳۹۹، زرتشت احمدی راغب، فعال مدنی در نوزدهمین روز از اعتصاب غذای خود با ضعف و بی حالی و کاهش وزن مواجه شده است.

آقای احمدی راغب در تاریخ ۲۶ خردادماه ۹۹ پس از حضور در شعبه ۴ واحد اجرای احکام دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان شهریار جهت تحمل حبس بازداشت شد. وی از زمان بازداشت و در اعتراض به عدم رعایت روند قانونی در پرونده خود و پرونده‌سازی ‌های مکرر نهادهای امنیتی علیه وی دست به اعتصاب غذا زد.

پیشتر احمدی راغب با انتشار فایل صوتی از روند بازداشت و شرایط نگهداریش در بند قرنطینه تیپ پنج زندان تهران بزرگ پرده برداشته بود.

این زندانی سیاسی در فایل صوتی گفته بود که بدون اطلاع قبلی از روند قضائی پرونده و نوع محکومیت حبس، برای اجرای حکم حبس تعزیری بازداشت شده و به یک سلول دوازده متری در بازداشتگاه دادگستری شهریار منتقل شده است که به دلیل استعمال سیگار و مواد مخدر توسط سایر زندانیان، وی دچار مشکل تنفسی شده و درخواست انتقال به مکان دیگری کرده است.

 

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

5 × چهار =