کوردی
English

کمپین دفاع از زندانیان سیاسی و مدنی
که‌مپه‌ینی به‌رگری له‌ به‌ندکراوانی سیاسی و مه‌ده‌نی
Compagin In Defense of Civil & political Prisoners

خانە: اخبار زندانها: بیانیه: مقالە: مصاحبه: بازداشتی ها: دربارە ما: تماس

افسانه تکراری «مرگ و تب»، از زبان اسب تروا

مخالفان عرفان کیهانی (حلقه) در سه سال گذشته حذف فیزیکی استاد محمد علی طاهری، بنیانگذار این مکتب را هدف قرار داده و از هیچ تلاشی در این رابطه فرو نگذاشته‌اند و امروز بنا بر اخبار موثق، مجدانه در حال آمارسازی‌ گسترده برای تحقق کامل این هدف شوم هستند. در این بین، بخشی از قوای نفوذی آن‌ها به شیوه‌های جنگ نرم متوسل شده،‌ سعی در مهار و خنثی‌سازی فعالیت‌های مردمی در اعتراض به برخوردهای صورت گرفته با استاد طاهری را دارند.
نیروهای اطلاعات سپاه از ابتدای بازداشت سوم استاد طاهری در ۱۴ اردی‌بهشت ۱۳۹۰ سعی داشتند این ذهنیت را در اذهان عمومی جا بیندازند که ایشان مرتد هستند و مجازات اعدام در انتظارشان است؛ با چنین ترفندی و ایجاد نگرانی عمومی از تحقق این مجازات، اذهان مردم پذیرای مجازات حبس طولانی مدت استاد طاهری می‌شد و به قول معروف «به مرگ گرفتند که به تب راضی شویم ...».
اما در عمل، اذهان هوشیار مردم از پذیرش چنین دروغ بزرگی سر باز زدند و ظلم بزرگی که به واسطه حبس قرنطینه‌وار و نقض مکرر حقوق استاد طاهری صورت می‌گرفت، هرگز از چشم مردم دور نماند و با اتهامات کذب و احکام جعلی توجیه نشد.
امروز نیز همزمان با اعتصاب غذای استاد طاهری در اعتراض به عدم تحقق وعده‌‌های سپاه برای آزادی مشروط، بحث اعدام پررنگ شده است تا باز هم مردم نگران، به زندگی در حبس ایشان راضی شوند؛ علت مفتوح نگاه داشتن پرونده فساد فی‌الارض نیز همین داشتن مستمسک برای تداوم حبس ایشان است.
امروز اما همانطور که در ابتدا ذکر شد شاهد ترفند جدیدی نیز از سوی دشمنان استاد طاهری هستیم؛ همزمان با اوج گرفتن اعتراضات مردمی نسبت به پرونده‌سازی علیه ایشان و نگرانی از وضعیت وی در شرایط اعتصاب غذا، فردی مجهول‌الهویه با تأیید نگرانی‌ها در خصوص توطئه معاندین برای حذف کامل استاد طاهری، همچون اسب تراوا توجه و اعتماد عمومی را به خود جلب کرد و سپس به فاصله چند روز اعلام نمود که توطئه برچیده شده، استاد اعتصاب خود را شکسته و به بند عمومی (!!!) منتقل شده‌اند. این فرد که خود را نیروی مطلع اما جدا شده از وزارت اطلاعات ایران معرفی می‌کند، بر اساس اصول جنگ روانی ابتدا با ذهنیت عمومی همراه شده و حتی آن را تحریک می‌کند و سپس با حصول اعتماد نسبی در میان جمعیت، اقدام به جهت دادن آن‌ها به سمت مطلوب خود می‌کند. او در ابتدا با تأیید بحث اعدام «به مرگ گرفت» تا با دروغ برچیده شدن توطئه و انتقال استاد به بند عموم «به تب راضی شویم»!
این ترفند با هدف مهار موج جهانی اعتراضات مردمی صورت گرفته و متأسفانه به نظر می‌رسد برخی از همراهان فریب آن را خورده‌اند.
جلب توجه جامعه جهانی به تضییع حقوق قانونی استاد طاهری و توطئه‌چینی‌هایی که جان ایشان را تهدید می‌کند، مهم‌ترین امر در بر هم‌زدن معادلات دشمنان است. بنابراین،‌ تا آزادی استاد طاهری و اطمینان از امنیت ایشان از هیچ تلاشی برای رساندن صدای مظلومیت این استاد بزرگوار خودداری نخواهد شد و باید نسبت به بازی‌های روانی و ترفندهای معاندان هوشیار بود.

"خبرنگار عرفان حلقه"