انتقال مسعود عرب چوبدار به بیمارستان

«مسعود عرب چوبدار»، زندانی محبوس در بند ۴ سالن ۱۲ زندان رجائی شهر کرج پس از انتقال به بهداری زندان به دلیل تشنج به بیمارستان منتقل شد.
به گزارش کمپین دفاع از زندانیان سیاسی و مدنی، این زندانی امنیتی که از سال ۱۳۹۲ در حال طی کردن دوران محکومیت خود است، در ساعت ۹:۳۰ دقیقه چهارشبه شب هفته جاری، برابر با ۸ مهر ماه ۱۳۹۴ ، در پی تشنج و اختلال تنفسی به بهداری زندان منتقل و پس از دومین تشنج به بیمارستان منتقل شده است.
گفته شده دستور انتقال این زندانی بیمار به بیمارستان از سوی «خدابخشی»، نماینده دادستان صادر شده، و با موافقت رئیس بهداری زندان رجائی شهر نیز روبرو بوده است اما علی رغم این دستور از انتقال این زندانی به بیمارستان از سوی «محمد مردانی»، رئیس زندان رجایی شهر جلوگیری به عمل آمده است.
یک منبع آگاه از وضعیت این زندانی در گفتگویی با « کمپین دفاع از زندانیان سیاسی و مدنی» گفته ” پیش تر پزشک این زندانی بیمار داروهای خارجی را جهت درمان وی تجویز کرده بود. اما از سوی بهداری زندان به این زندانی گفته شده ( داروهای خارجی می بایست از سوی خانواده و با هزینه خود زندانی تهیه شود) “
این منبع آگاه در ادامه افزود” در اختیار گذاشتن داروهای ایرانی از سوی بهداری زندان موجب پدید آمدن اثر منفی در وضعیت جسمی این زندانی شده است”
«مسعود عرب چوبدار» پیش تر از سوی شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب تهران به ریاست قاضی «ابولقاسم صلواتی» به اتهام انتسابی «افشای اسناد محرمانه و ارتباط با دول متخاصم» به ۳ سال حبس تعزیری محکوم شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

خروج از نسخه موبایل