اکبر امینی به زندان اوین بازگشت

« اکبر امینی ارمکی» زندانی سیاسی محبوس در بند ۳۵۰ زندان اوین، عصر روز گذشته ۳۰ خرداد ماه با پایان یافتن مرخصی به زندان اوین بازگشت.
 
به گزارش کمپین دفاع ا ز زندانیان سیاسی و مدنی به نقل از کلمه، «اکبر امینی ارمکی» که دهم خردادماه بعد از سه سال حبس، برای اولین بار به مرخصی آمده بود،روز گذشته یکشنبه ۳۰ خرداد با پایان یافتن مرخصی به زندان اوین بازگشت.
 
«اکبر امینی ارمکی» ۱۷ خرداد ماه ۹۲ برای چندمین بار بازداشت شد و از آن تاریخ سه سال است در زندان بسر می برد که با احتساب یکسال ایام بازداشت سابق و در پرونده های متعدد ایام حبس وی به چهار سال رسیده است.
 
بر اساس این گزارش، با وجود اینکه آخرین حکم محکومیت وی به تحمل سه سال در تاریخ ۹۳/۱۰/۸ توسط شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب صادر شده ولی متاسفانه تاکنون هیچ حکم قطعی از سوی دادگاه تجدید نظر به وی یا وکلا ابلاغ نشده و این زندانی سیاسی عملا در بلاتکلیفی بسر می برد.
 
«اکبر امینی ارمکی» که محکومیت های دیگری در پرونده های سابق داشته مجموعا به ده سال حبس محکوم شده است که طبق ماده ۱۳۴ قانون مجازات اسلامی مصوب سال ۹۲ باید کلیه پرونده های او ادغام و با صدور حکم واحد صرفا مجازات اشد و نه همه مجازات‌ها اجرا گردد.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید