ضرب و شتم بهنام موسیوند در زندان از سوی زندانیان خطرناک

در پی انتقال تعداد زیادی از زندانیان بازداشت شده با جرایم خطرناک، موادمخدر و سرقت به بند ۸ زندان اوین در هفته های اخیر و پیدایش مزاحمت برای دیگر زندانیان در این بند ، «بهنام موسیوند» زندانی سیاسی مورد فحاشی و ضرب و شتم شدید از سوی این زندانیان قرار گرفت و منجر به شکستگی و بخیه سر او شد. همچنین «علی معزی» دیگر زندانی سیاسی این بند پس از اعتراض به مسوولین بند، صبح امروز به زندان رجایی‌شهر کرج تبعید شده است.
 
به گزارش کمپین دفاع از زندانیان سیاسی و مدنی، زندانیان سیاسی دراین بند در پی انتقال زندانیان با جرایم خطرناک به این بند در هفته های اخیر مورد تمسخر و آزار اذیت قرار گرفته اند و شرایط و جو کنونی این بند را دگرگون کرده اند.
 
«بهنام موسیوند» زندانی سیاسی محبوس در این بند عصر ۱۵ شهریور ماه از سوی این زندانیان مورد هتاکی و ضرب و شتم قرار گرفت که منجر به شکستگی و بخیه سر وی شد.
 

یک منبع کاملا آگاه در خصوص این درگیری طی گفتگویی با کمپین دفاع از زندانیان سیاسی و مدنی گفته ” علی معزی دیگر زندانی سیاسی این بند در پی اعتراض به مسئولین بند، صبح امروز به زندان رجایی‌شهر کرج تبعید شده است.

 

 
«بهنام موسیوند» پیش تر درصبح دوشنبه ۲۴ خرداد ماه جهت سپری کردن ۱۲ ماه محکومیت و همچنین ۲ سال حبس تعزیزی پیشین ، خود را به زندان اوین معرفی کرد و پس از انتقال به قرنطینه بند ۴، عصر چهارشنبه ۲۶ خرداد ماه به سالن ۱۰ بند ۸ زندان اوین منتقل شد.
 
این فعال سیاسی پیش تر به همراه «نوید کامران» دیگر اعضای پرونده در دادگاه بدوی هر کدام به تحمل ۱۸ماه حبس محکوم شدند و حکم صادره برای هرکدام از آنها در دادگاه تجدید نظر ۱۲ ماه اعلام شد.
 
«بهنام موسیوند» با احتساب حکم ۲ سال حبس تعزیزی پیشین خود که از سوی شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب به ریاست قاضی «مقیسه» به او ابلاغ شد و در دادگاه تجدید نظر به حالت تعلیق در آمده بود در مجموع به ۳ سال حبس محکوم شد .
 
این فعال سیاسی طی احضاریه ای که از سوی اجرای احکام دادسرای مقدس واقع در زندان اوین به او ابلاغ شده بود می بایست خود را پس گذشت ۵ روز از دریافت ابلاغیه به این ارگان قضایی معرفی می کرد.
 
«بهنام موسیوند» در نهایت صبح دوشنبه ۲۴ خرداد ماه ۱۳۹۵جهت سپری کردن دوران محکومیت ۳ سال حبس روانه زندان اوین شد.
 
این فعال سیاسی آخرین بار در۱۵ شهریور ماه ۱۳۹۳ به همراه « آرش صادقى»، «گلرخ ابراهیمی ایرایی»، «نوید کامران» از سوی «قرارگاه ثارالله اطلاعات سپاه» در محل کار «آرش و نوید» بازداشت شد.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید