اعزام احسان مازندرانی به مرخصی استعلاجی

 
احسان مازندرانی، روزنامه نگار محبوس در بند هشت زندان اوین، پس از گذشت هجده روز اعتصاب غذا به دلیل «افت شدید قند خون و خونریزی معده» به مرخصی استعلاجی اعزام و در بیمارستان بستری شد.
 
به گزارش کمپین دفاع از زندانیان سیاسی و مدنی، «ملیحه حسینی» همسر این زندانی  گفته است “امروز صبح به دادسرا مراجعه کردم و جویای حال همسرم شدم، سپس مطلع شدم که پزشک زندان اوین طی تماس تلفنی با دادسرا از وضعیت همسرم ابراز نگرانی کرده اند و گفته نمی‌تواند کاری برای او انجام دهد و می بایست در بیمارستان بستری شود. در نهایت به ما گفته شد که به زندان اوین مراجعه کنیم و همسرم را به بیمارستان منتقل کنیم. گویا احسان دچار خونریزی معده و افت شدید قند خون شده است”.
 
این روزنامه نگار دربند، از ابتدای مهرماه اقدام به اعتصاب غذا کرده  بود و اعلام داشت که تا رسیدن به خواسته اش به اعتصاب خود ادامه خواهد داد.
 
«احسان مازندرانی» با ارسال نامه ای سرگشاده خطاب به دادستان کل چهار خواسته را برای پایان دادن به اعتصاب غذایش عنوان کرده بود.
 
تشکیل کمیته حقیقت یاب از سوی مجلس شورای اسلامی در خصوص بازداشت هایی که با ادعای “شبکه نفوذ “انجام شده است. ارائه فرصت پاسخگویی در برنامه گفت و گوی ویژه خبری به اینجانب و سایر روزنامه نگاران بازداشت شده ، برابر زمانی که در تاریخ ۱۲/۸/۹۴ به دستگاه بازداشت کننده داده شد.
 
محاکمه و برخورد با عوامل دروغ به رهبر معظم انقلاب و افکار عمومی که با اسم رمز “نفوذ” اقدام به تسویه حساب سیاسی کردند.
 
آزادی بی قید و شرط اینجانب با توجه به اینکه نزدیک به نیمی از دوران زندان غیر قانونی خود را پشت سر گذاشته ام.

بدون دیدگاه

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

خروج از نسخه موبایل