تصمیم شورای زندان رجایی شهرکرج در خصوص درگیری لفظی وفیزیکی بهنام ابراهیم زاده با ریاست بند دارالقران

بنا بر تصمیم شورای زندان رجایی شهر«بهنام ابراهیم زاده» فعال کارگری و کودکان کار و خیابان می بایست به مدت ۶ روز در سلول انفرادی محبوس باشد.
به گزارش کمپین دفاع از زندانیان سیاسی و مدنی، صبح روز گذشته یکشنبه ۱۰ خرداد ماه ۱۳۹۴ شورای زندان رجایی شهر کرج، با حضور مسوولین زندان و دادیار «خدابخشی» در پی درگیری لفظی وفیزیکی «بهنام ابراهیم زاده» با ریاست بند «نجم الدین حسینی » و انتقال وی به سلول انفرادی درجلسه ای طبق نامه شماره «۷۷/۲۰۸/۳/۹۴ » موارد زیر در خصوص «بهنام ابراهیم زاده» اتخاذ شد.
۱-محرومیت از ملاقات
۲-محرومیت از مرخصی
۳-عدم پیشنهاد عفو و آزادی مشروط
۴-.نگهداری در سلول انفرادی به مدت ۶ روز
ساعت ۱۰صبح روز گذشته یکشنبه ۱۰ خردادماه ۱۳۹۴، «بهنام ابراهیم زاده»، زندانی سیاسی و فعال کارگری محبوس در بند «دارالقران» زندان رجایی شهرکرج ، در پی درگیری لفظی با ریاست بند «نجم الدین حسینی » که به درگیری فیزیکی نیز انجامید به سلول انفرادی منتقل شد.
درگیری صورت گرفته به علت تهدیداتی که از سوی«سید نجم‌الدین حسینی»، مسوول بند دارالقرآن که داماد «امیریان» رییس بند دارالقران نیز است به علت رسانه ای شدن اخبار مرتبط با این بند که «بهنام ابراهیم زاده» را عامل آن می دانسته بوده است.
پیش تر «بهنام ابراهیم‌زاده» از سوی «سید نجم‌الدین حسینی»، بار‌ها جهت انتقالش به بند زندانیان خطرناک و محکوم به اعدام، مورد تهدید قرار گرفته و هر بار نیز از اعزام درمانی این زندانی به بیرون از زندان ممانعت کرده است.
این زندانى سیاسى و فعال حقوق کودکانِ کار که نزدیک به پنج سال در زندان به سر مى برد، ابتدا در خردادماه ۱۳۸۹بازداشت و به ۵ سال حبس و پس از بازگشایى پرونده جدید و محاکمه در دى ماه سال ۱۳۹۳به نه سال ونیم زندان مجدد محکوم شد.
وى پس از ابلاغ حکم جدید، در بند ٢٠٩ زندان اوین بازجویى و سپس به قرنطینه زندان رجایى شهر انتقال و با تصمیم مسئولین زندان به بند دارالقرآن منتقل شده است.
«بهنام ابراهیم‌زاده» از درد شدید و آرتروز گردن رنج می برد همچنین پیش تر وی از وضعیت بینایی و سوزش چشمانش رنج می برده است.
«نیما ابراهیم زاده» فرزند «بهنام ابراهیم‌زاده»به بیماری سرطان خون مبتلاست و این موضوع بر نگرانی ها و شرایط روحی این فعال کارگری افزوده است .

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید