ﺍﻧﺘﻘﺎﻝ ﺷﻬﺮﺍﻡ ﺍﺣﻤﺪﯼ به بهداری زندان رجایی شهر

«شهرام احمدی» ﺯﻧﺪﺍﻧﯽ ﻋﻘﯿﺪﺗﯽ ﺳﯿﺎﺳﯽ «ﺍﻫﻞ ﺳﻨﺖ» روز گذشته ۳ شهریور ماه به بهداری زندان رجایی شهر کرج منتقل شد.
Shahram Ahmadi 2_kampain
شهرام احمدی زندانی محکوم به اعدام محبوس در زندان رجایی شهر
به گزارش کمپبن دفاع از زندانیان سیاسی و مدنی، ﺩﺭ ﭘﯽ ﻋﻔﻮﻧﺖ ﻭ ﺳﻨﮓ ﮐﻠﯿﻪ «ﺷﻬﺮﺍﻡ ﺍﺣﻤﺪﯼ» زندانی محکوم به اعدام محبوس در زندان رجایی شهر که بیش از ۴ سال است از این بیماری رنج می برد روز گذشته سه شنبه ۳ شهریور ماه ۱۳۹۴ از سالن ۱۰ بند ۴ به بهداری این زندان منتقل شده است.
یک منبع مطلع از وضعیت این زندانی در گفتگویی با «کمپین دفاع از زندانیان سیاسی و مدنی» گفت “ﻣﺴوﻮﻟﯿﻦ ﺑﺪﻭﻥ ﺍﯾﻨﮑﻪ اقدام به درمان وی کنند تنها ﺑﺎ ﺩﺍﺩﻥ ﺩﻭ ﻋﺪﺩ ﻗﺮﺹ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺑﻪ بند ۴ ﺯﻧﺪﺍﻥ ﺑﺎﺯ ﮔﺮﺩﺍﻧﺪﻧﺪ”
«شهرام احمدی» در روز دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه سال جاری به مراجع قضایی اعزام شد و در پی خودداری از پوشیدن لباس فرم زندان از اعزام وی به مراجع قضایی ممانعت به عمل آمد و مجددا به بند ۴ ﺯﻧﺪﺍﻥ منتقل می گردد.
این زندانی محکوم به اعدام ، در ۶ اردیبهشت ماه ۱۳۸۸ بازداشت و پس از گذشت ۳۳ ماه انفرادی به بند ۳۵۰ زندان اوین منتقل و و سپس به زندان رجایی شهر کرج انتقال داده شده است.
برادر کوچک وی «بهرام احمدی» نیز در سال ۱۳۸۸در سنندج بازداشت و در ۷ دی ماه ۱۳۹۰ در زندان قزل‌حصار کرج به همراه ۵ زندانی اهل‌ سنت به نامهاى «اصغر رحیمی»، « کیوان زند کریمی»، « بهنام رحیمی»، « محمد ظاهر بهمنی»، «هوشیار محمدی» اعدام شد.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید