انتقال علی معزی به بند ۸ زندان اوین

علی معزی، زندانی سیاسی محبوس در زندان اوین که از روز سه شنبه ۱۲ آبان ماه سال جاری در بند قرنطینه این زندان محبوس بود ظهر روز گذشته، دوشنبه ۱۸ آبان ماه به بند ۸ این زندان منتقل شد.

به گزارش کمپین دفاع از زندانیان سیاسی و مدنی، این زندانی سیاسی پیش تر در روز سه شنبه ۱۲ آبان ماه ۱۳۹۴ از زندان مرکزی کرج به بند قرنطینه زندان اوین منتقل و روز گذشته دوشنبه ۱۸ آبان ماه به بند ۸ این زندان منتقل شده است.
محکومیت این زندانی سیاسی در فروردین ماه ١٣٩۴ به پایان می رسید
اما بازجویان وزارت اطلاعات با پرونده سازی های جدید و ارجاع این پرونده سازی ها به شعبه ۱ دادگاه انقلاب کرج به ریاست قاضی «آصف حسینی»در حال طرح و برنامه ریزی احکام جدید برای این زندانی سیاسی هستند.
پیش تر درروز دوشنبه ۱۴ اردیبهشت ماه ۱۳۹۴ «علی معزی» جهت رسیدگی به پرونده و اعزام به دادگاه فراخوانده شد، اما وی با غیر قانونی و نا مشروع خواندن این دادگاه از رفتن به دادگاه امتناع ورزید. با اصرار های مکرر پس از رجوع وی به قسمت اعزام به دادگاه وی به صورت کتبی دادگاه خود را نامشروع خواند.
پس ار گذشت دقایقی این زندانی سیاسی از سوی ۵ مامور و یک سرگرد مورد ضرب و شتم وحشیانه قرار گرفت.

Ali-Moezi-2_Kampein.info_در طی این ضرب و شتم وحشیانه پیشانی وی به علت برخورد با نرده های آهنی داخل راهرو شکاف برداشت و منجر به خونریزی شدید شد.
سپس با ضربه های پی در پی باتوم وی را به زمین انداخته و به دست و پای این زندانی سیاسی دستبند زده و او را کشان کشان سوار بر خودرویی کرده و به شعبه ۱ دادگاه کرج به ریاست قاضی «آصف حسینی» منتقل کرده اند.
این زندانی سیاسی در شرایط بسیار بد جسمی حاصله از ضربه های باتوم ،شکستگی پیشانی و خونریزی ، مورد تهدید قاضی «آصف حسینی»قرار گرفت و در پایان دادگاه، وی به زندان مرکزی کرج بازگردانده و در اجرای احکام، حکم صادره به وی ابلاغ گردید و از این زندانی سیاسی خواسته شد که حکم مربوطه ۱ سال زندان را امضا نماید .
این زندانی سیاسی اعلام نمود که نسخه ای از حکم صادره را به وکیل و یا خانواده وی ارسال کرده و از آنها امضا بخواهند و از انجام این کار خودداری کرد.
ماموران دادگاه اعلام نموده اند که حکم صادره به هیچکس ارسال نخواهد شد.
پیش تر این زندانی سیاسی به دلیل شرکت در مراسم خاکسپاری زندانی سیاسی «علی صارمی» و «محسن دکمه چی» بازداشت و به اتهام اتهام هوادارى از سازمان مجاهدین خلق به ۴ سال زندان محکوم و هم اکنون با پرونده سازی های جدید بیش از ۴ سال است که در زندان می باشد.
او همچنین به دلیل حضور ۲ فرزندش در شهر اشرف تحت فشارهای شدیدی قرار دارد.

این زندانی سیاسی از بیماری سرطان پروستات ، بیماری کلیوی و سایر بیماریها رنج می برد و هنگامی که در حال معالجه بیماری سرطان پروستات خود بود بازداشت و از آن زمان تاکنون از درمان جدی وی از سوی مسوولین خوداری شده است.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید