احضار اسماعیل احمدی راغب به دادگاه انقلاب شهرستان شهریار + سند

زرتشت احمدی راغب_kampain.info«اسماعیل احمدی راغب» فعال سیاسی و مدنی با نام مستعار «زرتشت احمدی راغب» در فضای مجازی و یکی از شرکت کنندگان شنبه های اعتراضی مقابل زندان اوین و همچنین دوشنبه های اعتراضی مقابل دفتر لاستیک دنا واقع در میدان ونک نبش خیابان گاندی، طی احضاریه ای از سوی شعبه اول دادگاه انقلاب شهریار می بایست جهت رسیدگی به اتهام « تبلیغ علیه نظام» خود را در تاریخ ذکر شده به این دادگاه معرفی کند.
به گزارش کمپین دفاع از زندانیان سیاسی و مدنی، «اسماعیل احمدی راغب» پیش تر نیز درصبح روز یکشنبه ۲۱ تیر ماه سال جاری با دریافت احضاریه ای از سوی پلیس امنیت عمومی شهریارجهت پاسخگویی به پاره ای از سوالات در روز دوشنبه ۲۲ تیر ماه ۱۳۹۴ به این ارگان امنیتی احضار شد.
«اسماعیل احمدی راغب» همچنین به عنوان یکی از فعالین در تحصن «نسرین ستوده» زندانی سیاسی پیشین در مقابل ساختمان کانون وکلا (تحصنی که در اعتراض به رای شعبه دوم دادگاه انتظامی وکلا مبنی بر محرومیت ۳ ساله این حقوقدان از وکالت، آغاز شد) نقش داشته است.
تحصنی که با کاهش حکم ۳ سال به ۹ ماه به پایان رسید.
«اسماعیل احمدی راغب» پیش تر سابقه بازداشت های مکرر در دهه ۶۰ و احضار به وزارت اطلاعات پس از وقایع انتخابات سال ۸۸ را در پرونده خود دارد.
وی از سال ۱۳۷۰ به دفعات مکرر کاندید مجلس و ریاست جمهوری و شورای شهر شد اما به دلیل ضدیت با “ولایت فقیه” ، “اسلام” و “انقلاب” رد صلاحیت شد.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید