فخرالدین فرجی زندانی سیاسی تحت عمل جراحی قرار گرفت

فخرالدین فرجی زندانی سیاسی و اهل مریوان در بیمارستان سنندج از ناحیه کمر مورد عمل جراحی قرار گرفت.

به گزارش کمپین دفاع از زندانیان سیاسی و مدنی، این زندانی سیاسی در روزیکشنبه ۳ خرداد ماه ۱۳۹۴ در بیمارستان تامین اجتماعی شهر سنندج تحت عمل جراحی برای دیسک کمر قرار گرفته است .
بنا به گزارشات رسیده از یک منبع مطلع از و ضعیت این زندانی سیاسی، پزشک معالج دکتر شیخ الاسلامی، پس از اتمام عمل جراحی بر روی مهره ی ۵ کمر عمل جراحی را موفقیت آمیز توصیف کرده است.
فخرالدین فرجی زندانی سیاسی زندان طبس با موافقت مسوولین زندان طبس جهت درمان پزشکی در اواخر هفته گذشته برای مدت ۱۵روز به مرخصی استعلاجی اعزام شد
وی از روز شنبه دوم خردادماه ۱۳۹۴در بیمارستان تامین اجتماعی سنندج بستری شده است.
فردین (فخرالدین )فرجی در خردادماه سال ۹۰ به همراه  محمد حسین رضایی و ایوب اسدی به اتهام محاربه و درگیری با نیروهای سپاه پاسداران در یکی از روستاهای تابعه‌ سنندج بازداشت شدند.
این چهار تن به اتهام عضویت در کومه له و درگیری با نیروهای سپاه پاسداران در تاریخ ۲۱ مردادماه سال ۱۳۹۱ در شعبه‌ یک دادگاه انقلاب سنندج به ریاست قاضی بابایی مورد محاکمه قرار گرفتند و روز چهار شنبه ۲۹ شهریورماه همان سال حکم این زندانیان در زندان به آنها ابلاغ شده که در حکم صادره محمد حسین رضایی به۴۵ سال زندان و تبعید به زندان میناب، چنگیز قدم خیر ۴۰ سال زندان و تبعید به زندان مسجد سلیمان، فردین فرجی به ۳۰ سال زندان و تبعید به زندان طبس و ایوب اسدی به ۲۰ سال زندان و تبعید به زندان کاشمر محکوم شدند.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید