حکمیه شکری آزاد شد +عکس

حکمیه شکری زندانی بندزنان “نسوان” زندان اوین صبح روز جاری دوشنبه ۲۲ تیرماه با پایان محکومیت ۳ سال حبس خود از زندان اوین آزاد شد.
به گزارش کمپین دفاع از زندانیان سیاسی و مدنی،حکیمه شکری از اعضای گروه مادران پارک لاله پیش تر در ۱۴ آذر ماه ۱۳۸۹ به علت حضور در مراسم بزرگداشت امیر ارشد تاجیمر، از کشته شدگان حوادث پس از انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ همراه با تعداد دیگری بازداشت و پس از گذشت حدود دو ماه و نیم بازداشت در بند ۲۰۹ زندان اوین به قید وثیقه آزاد شد.
وی پس از آن درتاریخ ۲۳ فروردین ماه ۱۳۹۱ در دادگاه انقلاب تهران به ریاست قاضی مقیسه، به اتهام تبلیغ علیه نظام و اقدام علیه امنیت ملی به ۳ سال حبس تعزیری محکوم شد. او از آبان همان سال برای گذراندن حبسش به زندان اوین فراخوانده شد و در تاریخ ۲۴ آذر ماه ۱۳۹۳ به طور ناگهانی و بدون اطلاع قبلی به زندان قرچک ورامین منتقل شد در حالیکه حتی نتوانست وسایل شخصی خود را با خود ببرد.
وی در فروردین ماه ۱۳۹۴ از زندان قرچک ورامین به بند نسوان زندان اوین منتقل شد.

۸۰۴۵۰۵_۱۱۴۱۶۱۴۱۴۲۵۲۱۶۲۴_۱۰۰۲۲۲۱۵۹۹_n۱۱۲۱۴۱۲۳_۱۴۸۰۸۸۸۸۱۵۵۳۷۷۳۸_۴۶۴۶۲۲۶۲۹۶۴۹۶۳۴۱۶۴۷_n  ۱۱۷۱۹۸۷۶_۱۱۴۱۶۱۵۶۷۵۸۵۴۸۰۴_۸۱۴۷۸۸۴۶۸_n ۱۱۷۳۳۳۲۲_۱۱۴۱۶۱۵۶۹۲۵۲۱۴۶۹_۱۲۸۹۳۵۲۲۶۴_n ۱۱۷۵۱۳۵۷_۱۱۴۱۶۱۵۴۷۹۱۸۸۱۵۷_۳۳۰۷۳۸۸۳۹_n

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید