انتقال علیرضا احمدی به بیمارستان و بازگشت مجدد به زندان

«علیرضا احمدی» زندانی سیاسی محبوس در بند ۷ زندان اوین به دلیل مشکلات گوارشی صبح روز جاری چهارشنبه ۲۵ آذر ماه به بیمارستان طالقانی تهران اعزام و به علت فاقد بودن تخت خالی جهت بستری مجددا پی از گذشت ۴ ساعت به زندان عودت داده شد.

به گزارش کمپین دفاع از زندانیان سیاسی و مدنی، این زندانی سیاسی پیش تر نیز درصبح روز یکشنبه ۱۱ مرداد ماه ۱۳۹۴ پس از گذشت حدود یک سال جهت ویزیت، انجام سونوگرافی و رادیوگرافی از کبد و شکم بادستبند و لباس فرم و با تدابیر امنیتی به بیمارستان طالقانی تهران اعزام شده بود.

«علیرضا احمدی» از سوی شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به ریاست قاضی «ابولقاسم صلواتی» به ۴ سال زندان محکوم شده است، نامبرده در تاریخ ۸ مهر ماه ۱۳۹۱ جهت تحمل محکومیت خود به زندان اوین فراخوانده شد.
این زندانی سیاسی به دلیل مشکل دررفتگی لگن پا که از کودکی دچار آن بوده است و عدم رسیدگی پزشکی از سوی بهداری زندان اوین و متعاقبا حاد شدن بیماری وی، در وضعیت دشواری به سر می برد.
یک منبع کاملا آگاه ار وضعیت این زندانی سیاسی در مصاحبه ای با «کمپین دفاع از زندانیان سیاسی و مدنی» گفت “بهداری زندان اوین پیش تر برای تسکین درد «علیرضا احمدی» از داروی متادون و مصرف به صورت روزانه استفاده نموده که مصرف بیش از اندازه آن در گذشته تاثیر بسیار بدی روی وی داشته است به طوری که او دچار اختلالات شدید روانی ناشی از مصرف متادون شده و پیگیری برای اعزام این زندانی به بیمارستان جهت عمل جراحی بی نتیجه مانده است”.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید