انتقال سعید حسین زاده به بیمارستان و بازگشت مجدد به زندان

«سعید حسین زاده»، فعال مدنی محبوس در بند هفت زندان اوین روز گذشته سه شنبه ۲۴ آذر ماه جهت ام ار آی به بیمارستان امام خمینی اعزام و پس از تشخیص دکتر مبنی برالزامی دانستن عمل جراحی به علت سائیدگی کشکک زانو، بدون درمان به زندان عودت داده شد.

به گزارش کمپین دفاع از زندانیان سیاسی و مدنی، این فعال مدنی از بیماری های مختلف در زمان بازداشت و مبتلا شدن تعدای از آنها در زمان حبس از جمله مشکلات قلبی، عفونت، روماتیسم، تنگی نفس و خونریزی معده رنج می برد.
این فعال مدنی پیش تر در مهرماه ۱۳۹۳، از سوی ماموران سپاه در منزل شخصی‌اش بازداشت و به سلول‌های انفرادی بند ۲ الف زندان اوین منتقل شد.
وی سپس در دادگاه بدوی به ریاست قاضی «مقیسه» در شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب، به اتهام «تبلیغ علیه نظام» و «توهین به رهبری» به ۷ سال زندان محکوم و حکم صادره درمرحله تجدید نظر در شعبه ۳۶ از سوی قاضی «زرگر» تائید شد.
این فعال مدنی محبوس در بند هفت زندان اوین پیش تر نیز در پی خونریزی معده به بیمارستان اعزام و پزشکان پس از معاینات اولیه علت خونریزی و مشکلات معده نامبرده را استفاده از داروهایی جهت مشکات روماتیسم او اعلام کردند.
یک منبع مطلع از وضعیت این فعال مدنی در گفتگویی با «کمپین دفاع از زندانیان سیاسی و مدنی» گفت ” سعید حسین زاده به علت مشکلات جسمی حاصله در زمان بازداشت و همچنین دوران حبس در طول روز جهت تسکین و درمان بیماریهای خود مانند مشکلات روماتیسم و درد مفاصل و همچنین ناراحتی قلبی، در طول مدت روز حدود هفت تا هشت قرص مصرف می کند”.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید